Outsourcing zasobów ludzkich (HRO)

/ Outsourcing procesów biznesowych

Outsourcing kadr i płac

Obecnie organizacje analizują wszelkie możliwe sposoby obniżenia kosztów i zwiększenia efektywności. Dział zasobów ludzkich (HR) nie jest odporny na ten trend. Wysoki wskaźnik redukcji zatrudnienia, wycofywania się pracowników i presja na redukcję kosztów powodują konieczność wdrożenia scentralizowanego modelu usług wspólnych.

Dyrektorzy HR wiodących organizacji dążą do wykorzystania outsourcingu zasobów ludzkich (HRO) jako zrównoważonej i konkurencyjnej metody zarządzania kosztami i umożliwienia firmie skoncentrowania się na strategicznych inicjatywach, a nie na zarządzaniu działaniami transakcyjnymi w obszarze HR.

Świadcząc usługi outsourcingu kadr i płac, śledzimy życie Twoich pracowników od momentu zatrudnienia, aż do przejścia na emeryturę.

W getsix® z naszym działem kadr i płac, działem kadr i płac, działem kadr i płac jest częścią naszej podstawowej działalności: oferujemy wydajne rozwiązania kadrowo-płacowe, które usprawniają proces kadrowo-płacowy, jednocześnie wychwytując krytyczne informacje biznesowe dotyczące całej kadry pracowniczej.

Outsourcing administracji zasobami ludzkimi

Nie ma potrzeby wykonywania rutynowych zadań z zakresu administracji kadrami. Ale potrzebujesz zaufanego partnera outsourcingowego, aby zachować zgodność z przepisami. Nasze usługi outsourcingu kadr obejmują tworzenie, utrzymywanie i aktualizację akt pracowników zgodnie z prawem pracy oraz wewnętrznymi regulacjami kadrowymi. Jednocześnie prowadzimy i aktualizujemy dokumentację pracowników w naszym lub Państwa systemie zarządzania zasobami ludzkimi. Dbamy o to, aby Twoja firma przestrzegała przepisów i wymogów prawa pracy, niezależnie od tego, czy zatrudniasz nowych pracowników, awansujesz ich na nowe stanowiska, czy też opuszczają Twoją firmę. Nie trzeba dodawać, że przygotowujemy i składamy wymagane ustawowo raporty kadrowe w urzędach pracy i zabezpieczenia społecznego.

Outsourcing procesów kadrowo-płacowych

Zdejmujemy z Twoich ramion obciążenie związane z przetwarzaniem płac i pozwalamy Ci skupić się na celach wyższego priorytetu.

Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w przepisach dotyczących płac, w tym składek na ubezpieczenie społeczne i podatków dochodowych od osób fizycznych. Prowadzimy procesy płacowe w sposób efektywny, zmniejszając ryzyko prawne i ryzyko braku zgodności.

Elastyczne przetwarzanie listy płac

W przypadku outsourcingu obliczeń płac potrzebujesz kogoś, komu możesz powierzyć wszystko. Ustalamy zasady przetwarzania list płac i przekazujemy dane do naszego oprogramowania płacowego oraz uruchamiamy je w ciągu 1-2 miesięcy, niezależnie od wielkości zatrudnienia w Polsce.

Jesteśmy w branży outsourcingu płac na tyle długo, że rozumiemy potrzebę bycia elastycznym i elastycznym w reagowaniu na zmiany zachodzące w ostatniej chwili, czy też wymagania związane z ustaleniem nowego typu płac. Jest to po prostu odzwierciedlenie potrzeb biznesowych Twojej organizacji, więc robimy to bez dodatkowych kosztów. Przydzielamy Ci dedykowanego specjalistę ds. płac i kierownika ds. płac, którzy są Twoimi bezpośrednimi kontaktami w grupie getsix® tak długo, jak długo jesteś z nami.

Regularnie sprawdzamy nasze wyniki wspólnie z klientami, aby upewnić się, że są oni zadowoleni z naszych usług płacowych i relacji biznesowych.

Nasze rozwiązania pozwalają naszym klientom osiągać lepsze wyniki niż takie wyzwania jak:

  • Usługi kadrowo-płacowe w chmurze
  • Zarządzani3 dokumentacją kadrowo-płacową
  • Usługi w zakresie sprawozdawczości kadrowo-płacowej
  • Profesjonalna obsługa kadr i płac

Rozwiązanie „One-stop” dla zarządzania podatkami od wynagrodzeń

getsix® profesjonalny personel poświęca się usuwaniu z Twojej organizacji czasochłonnego rozpraszania konieczności przetwarzania listy płac. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby lista płac została wykonana dokładnie, za pierwszym razem za każdym razem. Zapewnimy Ci natychmiastowy dostęp do naszych specjalistów, gdzie nigdy nie ma poczty głosowej, dzięki której uzyskasz bezpośrednie odpowiedzi na swoje pytania. Znajdziesz uprzejme, przyjazne, osobiste osoby kontaktowe, które będą do Twojej dyspozycji. Nasze szybkie odpowiedzi pozwolą Ci nie zwracać uwagi na płace i skupić się na wynikach finansowych. Przejdź na innowacyjność i odkryj to, co już wiedzą nasi klienci: że codziennie przekraczamy ich oczekiwania.

Zarządzanie podatkami od wynagrodzeń

Nasi kompetentni pracownicy są odpowiedzialni za to, aby wszystkie podatki były obliczane prawidłowo i terminowo składane. Zapewniamy naszych klientów o przestrzeganiu wszystkich polskich przepisów podatkowych związanych z zatrudnieniem.

Oferujemy rozwiązania i usługi dostosowane do potrzeb klienta w zakresie zarządzania działem kadr.

Nasze rozwiązania i usługi mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy dostarczyć tylko określone części do Państwa działu kadr i płac, procesu kadrowo-płacowego, a także zapewnić Państwu pełny serwis kadrowo-płacowy, rozwiązanie kadrowo-płacowe.

HR Portal

Inteligentne urządzenia na zawsze zmieniły sposób, w jaki ludzie komunikują się z ulubionymi markami, przyjaciółmi i rodziną, a nawet z pracodawcą. Pracownicy oczekują dziś takiego samego wspaniałego doświadczenia w pracy w sieci, jakim cieszą się w codziennym życiu: łatwego w obsłudze, w jednym miejscu i na wybranym urządzeniu (BYOD). Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, getsix® opracował unikalny portal HR, który łączy w sobie to, co najlepsze z dnia pracy, a także zawiera wszystkie dodatkowe treści HR w jednym miejscu, w tym polityki, administratorów zapasów, wiodące systemy zarządzania i inne krytyczne aplikacje korporacyjne.

Strategiczny HR

Jeśli jesteś jak większość firm, twoim największym atutem są twoi ludzie. Przyciągnięcie i utrzymanie najlepszych ludzi pozwoli Ci rozwijać się szybciej, przynosić większe zyski i lepiej służyć swoim klientom. Dlatego tak ważne jest, aby funkcja HR stała się strategiczną częścią ogólnego biznesplanu. Oznacza to jednak, że wiele niezbędnych i często czasochłonnych aspektów zarządzania personelem nadal wymaga rozwiązania. Outsourcing tych wymaganych i czasochłonnych działań jest tym, w czym przychodzi getsix®. My podejmujemy się tych taktycznych obowiązków, podczas gdy Ty koncentrujesz się na strategicznych.

ROI w HRO

Podczas gdy środki mogą być różne, ostatecznym celem każdego rozwiązania outsourcingu HR jest zwiększenie długoterminowej przewagi konkurencyjnej firmy. Niezależnie od tego, czy chodzi o usprawnienie procesów, redukcję kosztów, zwiększenie wysiłków na rzecz zgodności z przepisami, czy też wprowadzenie nowych technologii, cel pozostaje ten sam. Biorąc pod uwagę całkowite zainwestowanie w swoich pracowników, procesy i technologie w celu realizacji zadania lub zarządzania firmą i jej pracownikami, getsix® ma rozwiązanie, które jest dostosowane do Ciebie.

Nasze korzyści

Nasza wiedza fachowa, nasza technologia i nasze usługi zmniejszą całkowite inwestycje w ludzi, procesy i technologie. Niech getsix® pokaże Ci, jak udało nam się to zrobić z naszymi setkami klientów w Polsce. Oszczędność czasu i pieniędzy jest dziś jeszcze bardziej krytyczna, biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą.

getsix® wspiera organizacje w realizacji ich celów HR poprzez „poszerzanie przedsiębiorstwa” poprzez kompleksową ofertę usług w zakresie funkcji HR. getsix® jest dokładna i elastyczna, jednocześnie zwiększając elastyczność procesu płacowego.

Rodzaj oddelegowania

Tradycyjnie BPO Human Resource & Payroll Outsourcing (HRO)

Dokumenty są w całości przetwarzane w pomieszczeniach getsix®. Korzystamy z naszego środowiska programistycznego (MS Dynamics NAV, MS SharePoint, MS Reporting Services, itp.) w celu wypełnienia naszych zobowiązań umownych. Udostępniamy kilka narzędzi, getsix® eService’s, aby zapewnić naszym klientom dostęp do odpowiednich danych kadrowo-płacowych, a do raportów można było uzyskać dostęp za pośrednictwem naszego Extranetu dla klientów.

Hybrydowy outsourcing BPO HR

Rozwiązanie to nazywamy 'Hybrydowa lista płac’, która wykorzystuje zalety naszych rozwiązań w chmurze getsix®. W ramach tego rozwiązania możliwe jest, że nasi klienci i nasi księgowi kadrowo-płacowi korzystają z hostowanego systemu MS Dynamics NAV ERP firmy getsix® razem. Dzięki poziomowi obsługi, zostaną określone umowy i zadania, które będą podejmowane przez klienta, a które przez getsix®.

Outsourcing zdalnego systemu BPO HRO(FAO).

Korzystamy ze środowiska oprogramowania dostarczanego przez naszych klientów (np. SAP). Dokumenty i informacje niezbędne do przetwarzania zostaną dostarczone przez klienta.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje