Outsourcing finansów i księgowości

/ Outsourcing procesów biznesowych

Korzyści biznesowe outsourcingu finansów i księgowości (ang. FAO) wykraczają daleko poza oszczędności, obejmując także poprawę efektywności, skuteczności, elastyczności, jakości i zgodności. Nasi klienci uzyskują lepsze wsparcie operacyjne i strategiczne swoich potrzeb poprzez przyjęcie strategii outsourcingu i nawiązanie aktywnego partnerstwa z usługami BPO getsix® w dążeniu do sukcesu i odnowy funkcji finansowych, księgowych i analitycznych.

Staramy się przekształcić funkcje finansowe i księgowe naszych klientów z wymagań transakcyjnych na narzędzia, które można wykorzystać do efektywnego zarządzania firmą. Nasza unikalna metodologia i podejście do outsourcingu procesów biznesowych funkcjonują po to, aby zoptymalizować działania w całym zakresie funkcji finansowych i księgowych – począwszy od procesów intensywnych pod kątem transakcji takich jak rozliczanie zobowiązań, poprzez skomplikowane, niestandardowe funkcje takie jak zamknięcie roku, a kończąc na usługach podatkowych. Mogą tu również się Państwo zapoznać z pełnym zakresem usług księgowych getsix®.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści oferują zarówno wiedzę techniczną z zakresu zagadnień finansowych, jak i doświadczenie w procesach. Sprawia to, że nasze możliwości wykraczają ponad typowy outsourcing procesów biznesowych, a także pozwala nam na outsourcing wysokiej klasy, kompleksowych procesów finansowo-księgowych. Choć mamy klientów, którzy zdecydowali się tylko na outsourcing procesów intensywnych pod kątem transakcji takich jak rozliczanie zobowiązań (usługa „od zakupu do zapłaty”), mamy też wielu klientów, którzy przyjęli bardziej kompleksową strategię outsourcingu dla całego działu finansowo-księgowego, jaki mają na zapleczu.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi outsourcingu księgowości i rachunkowości w całym zakresie. Bez względu na to, czy jest to tworzenie ksiąg rachunkowych od podstaw, czy też aktualizacja okresowa ksiąg już posiadanych, czy wreszcie prowadzenie ksiąg w pełnym wymiarze czasu, zapewniamy Państwu indywidualne i profesjonalne usługi, co pomoże Państwu oszczędzić czas i pieniądze oraz skoncentrować się na działalności podstawowej.

Doświadczenie w branży pozwala nam poznać i zrozumieć problemy, którym stawiają Państwo czoła na co dzień. Fundamentem naszej organizacji są podstawowe wartości takie jak uczciwość, przejrzystość i spójność. To one pomogły nam lepiej służyć naszym klientom i zbudować z nimi trwałe relacje. Wierzymy, że zaufanie i zachowanie poufności są kluczowymi elementami udanego partnerstwa w outsourcingu.

Nasze możliwości w zakresie rozwiązań specjalnych:

  • Finance & Accounting Cloud solutions
  • Accounts Payable Automation
  • Accounts Receivables Automation
  • Receiving e-Invoices
  • Sending e-Invoices

Rodzaj wdrożenia:

Tradycyjny outsourcing finansów i księgowości

Dokumenty są całkowicie przetwarzanie w biurach getsix®. Korzystamy z własnego środowiska aplikacyjnego (MS Dynamics NAV, MS SharePoint, MS Reporting Services, itd.), aby wypełnić zobowiązania umowne. Zapewniamy kilka narządzi w ramach getsix® eServices, aby dać naszym klientom dostęp do danych oraz do raportów finansowych poprzez nasz ekstranet dla klienta.

Hybrydowy outsourcing finansów i księgowości

Rozwiązanie to nazywamy „księgowością hybrydową”, gdyż korzysta z zalet naszych rozwiązań w chmurze. W ramach tego rozwiązania możliwe jest, aby nasi klienci i księgowi korzystali wspólnie z naszego hostowanego systemu ERP MS Dynamics NAV. Umowy SLA określą, które zadania zostaną podjęte przez klienta, a które przez getsix®.

Outsourcing finansów i księgowości w systemie zdalnym

Korzystamy ze środowiska aplikacji dostarczonego przez naszych klientów (tj. SAP). Dokumenty i informacje potrzebne do przetwarzania będą dostarczone przez klienta.

Referencje

Chciałabym skorzystać z okazji i jeszcze raz podziękować za bardzo dobrą współpracę, szybkie opracowanie i przygotowanie danych oraz wsparcie przy organizacji zgromadzenia wspólników. Mam nadzieję, że w celu omówienia kolejnych sprawozdań finansowych będziemy mogli spotkać się już osobiście.

Elisabeth Neumann , I.G. Pflanzenzucht GmbH
Prokurent, Dyrektor finansowy

Udostępnij

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje