Menu

Aktualności

Poznajcie nowego członka zespołu getsix® – Buchalterka

Zapewne większość z Państwa zdaje sobie sprawę z tego, że w tym roku świętujemy 10-tą rocznicę założenia getsix®. Dla upamiętnienia tego roku Partnerzy zlecili wykonanie naszego własnego Wrocławskiego Krasnala. Znajduje się on na szczycie schodów przy wejściu do naszej siedziby. Buchalterka można odnaleźć również na oficjalnej stronie wrocławskich krasnali: krasnale.pl/krasnal/buchalterek/,...
Read More →

Polska bezpiecznym portem dla inwestorów zagranicznych

Całkowita wartość zagranicznych inwestycji bezpośrednich w Polsce to ponad 712 mld zł. W ciągu ostatnich 25 lat, co roku do Polski napływało średnio 26 mld zł. kapitału rocznie – tak wynika z raportu „Co przyniosły inwestycje zagraniczne. Wpływ na gospodarkę w ostatnim ćwierćwieczu” autorstwa Polityki Insight.

getsix® Srebrnym Partnerem Microsoft!

getsix® SERVICES, jako część grupy getsix®, uzyskał kompetencję Srebrnego Partnera Microsoft w zakresie “Enterprise Resource Planning”, obok zdobytych już wcześniej kompetencji “Hosting” oraz “Midmarket Solution Provider”. To wyróżnienie pokazuje nasze umiejętności dostosowania się do zmieniających się potrzeb naszych klientów w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

Tytuł „Rzetelnego Outsourcera” dla getsix®!

Pan Ortwin Jentsch, nasz Partner w getsix®, niedawno uczestniczył w konferencji zorganizowanej przez Outsourcing Magazine w północnej Polsce, gdzie otrzymaliśmy certyfikat „Rzetelnego Outsourcera” w kategorii „Finanse & Księgowość”

Zaproszenie na konferencję

Szanowni Państwo, getsix Warszawa Sp. z o.o. w imieniu Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM i miesięcznika „Przetargi Publiczne” ma zaszczyt poinformować,
1 2 3 28

getsix® is a member of

HLB International logo

A world-wide network of independent accounting firms and business advisors.

Czytaj więcej »

HLB International

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje