getsix®

News

Zakaz konkurencji w stosunku pracy. O czym pamiętać aby był skuteczny i przestrzegany?

Tylor Wessing
 

Business ServicesW ocenie ekspertów przepisy kodeksu pracy dotyczące zakazu konkurencji wymagają odświeżenia, ponieważ istnieje wiele niedoprecyzowanych kwestii, których samo orzecznictwo w pełni nie reguluje. Istnieje wiele spornych i interesujących zagadnień, w różny sposób interpretowanych zarówno przez pracodawcę jak i przez sądy. (więcej…)

Posted in: Consulting, Doradztwo biznesowe, getsix® Blog

Porada Eksperta: Jak skutecznie i szybko rozwiązać konflikt w biznesie unikając sądu?

Tylor Wessing
 

Business ServicesZawierając umowy czy podejmując się nowych przedsięwzięć biznesowych nigdy nie ma pewności, że prędzej czy później nie dojdzie do nieporozumień, które mogą skutkować konfliktem pomiędzy partnerami biznesowymi. Może to być związane nie tyle ze złą wolą stron, co ze zmieniającymi się warunkami zewnętrznymi mającymi wpływ na biznes. (więcej…)

Posted in: Consulting, Doradztwo biznesowe, getsix® Blog

Polska bezpiecznym portem dla inwestorów zagranicznych

icon_getsix_polandCałkowita wartość zagranicznych inwestycji bezpośrednich w Polsce to ponad 712 mld zł. W ciągu ostatnich 25 lat, co roku do Polski napływało średnio 26 mld zł. kapitału rocznie – tak wynika z raportu „Co przyniosły inwestycje zagraniczne. Wpływ na gospodarkę w ostatnim ćwierćwieczu” autorstwa Polityki Insight. (więcej…)

Posted in: Gospodarka i polityka, News i Infos w Polsce

getsix® Srebrnym Partnerem Microsoft!

getsix® SERVICES, jako część grupy getsix®, uzyskał kompetencję Srebrnego Partnera Microsoft w zakresie “Enterprise Resource Planning”, obok zdobytych już wcześniej kompetencji “Hosting” oraz “Midmarket Solution Provider”. To wyróżnienie pokazuje nasze umiejętności dostosowania się do zmieniających się potrzeb naszych klientów w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. (więcej…)

Posted in: getsix® Group Intern

Zamiast 15000 Euro już tylko 15000 Złoty

icon_legal_downloads

W celu ograniczenia szarej strefy ustawodawca obniżył granicę prawną dotyczącą wysokości kwoty, do której transakcje mogą być dokonane w gotówce. Dotychczas dozwolone były transakcje w gotówce w wysokości równowartości 15000 Euro, ten limit został teraz obniżony na kwotę 15000 Złotych (około 3500 Euro). (więcej…)

Posted in: Prawo Alerts Polska

Page 1 of 28 12345...»