Materiały marketingowe w naszych publikacjach

/ Publikacje

getsix® Prospekt informacyjny

Państwa niezawodny Partner w Polsce

Jako doświadczony i silny biznesowy partner, getsix® oferuje szeroki wachlarz powiązanych ze sobą, wspierających przedsiębiorczość, profesjonalnych usług dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski. W centralnym punkcie usług, getsix® jest kompleksowa Obsługa Klienta. Nasi specjaliści zawsze służą Klientom pomocą i radą. Wsparcie ze strony getsix® pozostawia Państwu – jako Przedsiębiorcy – możliwość skupienia uwagi na najistotniejszych aspektach własnego biznesu.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz prospekt informacyjny:

Pobierz PDF »


getsix® Prezentacja

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać naszą prezentację:

Pobierz PDF »


e-Service "Mobilny Extranet na iPhone'a i iPada"

Oczekiwania się zmieniły. Obecnie w biznesie wymagane jest podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, a do tego potrzebne są najświeższe informacje. W getsix® rozumiemy to i dlatego dostosowujemy potrzeby każdej zainteresowanej strony i pomagamy zbilansować je z Państwa firmą.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz informator:

Pobierz PDF »


e-Service "Raporty mobilne na iPhone'a i iPada"

Czy chcesz oglądać, filtrować, wysyłać w formie elektronicznej i drukować swoje raporty biznesowe w dowolnym miejscu na świecie? Zaraz po zamknięciu przez nas rozliczeń księgowych i personalnych jest to możliwe. getsix® oferuje innowacyjne rozwiązania! Użyj aplikacji Mobile Reporting z getsix® i pobierz raporty na swój iPhone i iPad.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz informator:

Pobierz PDF »


e-Service "Customer Extranet"

Aby w dalszym ciągu zapewniać wysoką jakość usług i gwarantować zadowolenie naszych klientów oraz opracowywać innowacyjne rozwiązania, pragniemy przedstawić Państwu nasz nowy – dla naszych klientów bezpłatny – system komunikacji: getsix® e-Service "Customer Extranet".

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz informator:

Pobierz PDF »


e-Service "Reporting Portal"

Kto chce podejmować skuteczne decyzje i zoptymalizować wydajność swojego przedsiębiorstwa, potrzebuje czegoś więcej niż tylko danych w sprawozdaniach statystycznych. Potrzeba wiarygodnych informacji, które łatwo można znaleźć i przeanalizować. Tylko w ten sposób podejmować będą Państwo uzasadnione decyzje i zapewnią sobie istotne korzyści w starciu z konkurencją. Ponadto wszyscy Państwa pracownicy powinni odnosić korzyści z dostępu do tych samych informacji i to w taki sposób, aby nie ponosili Państwo dodatkowych kosztów.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz informator:

Pobierz PDF »


e-Service "SaaS Dynamics NAV"

Jako kancelaria posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, z siedzibami we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie, wspólnie z naszymi ok. 60-cioma pracownikami z działów księgowości, kadr i płac oraz IT ukierunkowaliśmy się na potrzeby przedsiębiorstw niemieckojęzycznych, aktywnie działających na polskim rynku poprzez spółki córki, filie lub biura przedstawicielskie.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz informator:

Pobierz PDF »


getsix® One Pager

Najlepsze rozwiązanie dla Państwa rachunkowości

Outsourcing księgowości odciąży Państwa zasoby, pozwoli lepiej zaplanować koszty, gwarantując przy tym profesjonalizm i przejrzystość rozliczeń oraz bezpieczeństwo danych. Oferujemy gotowe rozwiązania w zakresie księgowości i rozliczeń kadrowo-płacowych, dokładnie dostosowane do Państwa potrzeb.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz one pager:

Pobierz PDF »


Simplify your business! getConsulting

Świadczenie usług doradczych jako doświadczony insider biznesowy robi różnicę. Outsourcing do firmy posiadającej certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, rozwoju i świadczenia innowacyjnych usług doradczych dla Państwa firmy, zapewni ukierunkowaną pomoc w realizacji Państwa projektów biznesowych.

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz one pager:

Pobierz PDF »


WI Advertisement, Czer 16

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz WI:

Pobierz PDF »


WI Advertisement, Mar 16

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz WI:

Pobierz PDF »


getsix® Flyer

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz flyer:

PDF download »


Inwestowanie w Polsce 2021

Invest in Poland 2021

Formy prawne i podatki (ze zmianami od 1 stycznia 2021r.)

Prosimy kliknąć tutaj, aby pobrać nasz dokument "Inwestowanie w Polsce 2021":

POBIERZ darmowy e-book "Inwestowanie w Polsce" »

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje