Profesjonalne usługi

/ Usługi biznesowe dla różnych branż

Prowadzona platforma dla firm księgowych

Nasza firma oferuje certyfikowanym firmom z zakresu księgowości publicznej (CPA) prywatną, dostosowaną i niedrogą platformę technologiczną, która skutecznie i efektywnie wspiera oprogramowanie księgowe, takie jak Microsoft Dynamics NAV, oraz dostarcza narzędzi do współpracy pomiędzy ich pracownikami, a także ich małymi i średnimi klientami biznesowymi.

Konkurencja między firmami rachunkowymi nadal rośnie w dzikość, jak klienci wyglądają na poprawę wydajności i cięcia kosztów. Sektor usług biznesowych jest jednym z niewielu segmentów branżowych, których rozwój jest przewidywany w miarę jak gospodarka walczy o odzyskanie dobrej kondycji. Mądre firmy CPA mogą poprawić swoją przewagę konkurencyjną, oferując klientom bardziej efektywne sposoby zarządzania rachunkowością i sprawozdawczością finansową, takie jak wdrożenie platformy technologicznej hostowanej przez getsix®.

getsix® autorskie hostowane platformy technologiczne zapewniają skalowalne i bezpieczne rozwiązanie dla firm księgowości transakcyjnej:

  • Dokładnie zarządzać rachunkowością i księgowością transakcji pomiędzy klientem a firmą;
  • Poprawa efektywności księgowości klienta i przepływu pracy finansowej;
  • Komunikacja z klientami z zakresu księgowości transakcyjnej za pośrednictwem platformy ekstranetowej zbudowanej w celu wymiany pomysłów, najlepszych praktyk, informacji biznesowych i innych usług o wartości dodanej;
  • Dostęp do informacji i dzielenie się nimi w dowolnym czasie i miejscu, w którym dostępne jest połączenie internetowe.

Nasza hostowana platforma technologiczna upraszcza zarządzanie usługami księgowości transakcyjnej Twojej firmy CPA. Technologia na poziomie Fortune 500 jest przystępna cenowo dla certyfikowanych firm księgowych i obsługuje popularne pakiety oprogramowania księgowego od wszystkich najlepszych dostawców, w tym QuickBooks i Peachtree Accounting.

Nasza infrastruktura technologiczna eliminuje bóle głowy związane z zarządzaniem własnymi systemami informatycznymi. Teraz Twoja firma ma dostęp do bezpiecznego, sprawdzonego systemu, który wspiera wszystkie Twoje aplikacje księgowe.

getsix® platforma technologiczna ułatwia pracę nad zabezpieczeniem, utrzymaniem i dostarczeniem wszystkich potrzeb księgowych Twojego klienta. Nigdy nie poświęcasz cennego czasu na awarie serwerów, inwazyjne wirusy lub tworzenie kopii zapasowych krytycznych danych. Nasza kompleksowa, bezgłowa platforma technologiczna oszczędza cenny czas i zasoby, które można lepiej wykorzystać do rozwoju firmy.

Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa getsix® hostingowana platforma dla firm księgowych? To naprawdę może dać ci technologiczne narzędzia do rozwiązania win-win dla twoich klientów i twojej firmy? Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje