Menu

News

Odliczamy: 6 tygodni do 7 edycji getix® „Golf Trophy”!

icon_getsix_newsSzanowni Państwo!

Po raz kolejny getsix® ma przyjemność poinformować Państwa, a jednocześnie zaprosić na 7. getsix® Golf Trophy 2018, który w tym roku także organizujemy we wspaniałym miejscu, jakim jest Gradi Golf & Spa Club (Brzeźno 1, 55-110 Prusice), położony na północny wschód od Wrocławia (współrzędne GPS North 51° 21’ 41” / East 16° 52’ 7”).

Formularz rejestracyjny »

Mogą Państwo skorzystać z zakwaterowania na terenie pola golfowego w budynkach: Pałacu Brzeźno, Domu Klubowego lub Domku nad Stawem. Wynegocjowaliśmy 20% rabat dla naszych gości na nocleg i śniadanie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej oferty prosimy o kontakt na anthony.kerr@getsix.pl – dokonamy dla Państwa wstępnej rezerwacji przed przyjazdem (w miarę dostępności wolnych miejsc). Prosimy również odwiedzić stronę www.palacbrzezno.pl aby zapoznać się szczegółowo z możliwościami zakwaterowania.

Oprócz komunikacji e-mailowej, otrzymają Państwo również zaproszenie na 7. getsix® Golf Trophy drogą pocztową, ale zachęcamy do skorzystania z naszego formularza online.

Chcemy również poinformować, że w tym roku getsix® Golf Trophy zostanie otwarty dla członków PZ Golf, ale zapewniamy, że nasze firmowe trofeum “Gustaw” jest zarezerwowane tylko dla zaproszonych gości, klientów i partnerów biznesowych. Zorganizowaliśmy osobne nagrody dla pozostałych graczy. Mamy nadzieję, że dzięki temu atmosfera i prestiż naszego turnieju jeszcze bardziej wzrosną.

PROSIMY o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 15 czerwca 2018.

Z poważaniem,
Partnerzy getsix®

getsix® is a member of

HLB International logo

A world-wide network of independent accounting firms and business advisors.

Czytaj więcej » HLB.global »

HLB International

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje