Menu

News

/ Sieć partnerska HLB

HLB conference-

Firma getsix® uczestniczyła w dorocznej konferencji „HLB International Conference 2019” w Nowym Jorku.

/
Date04 Lis 2019
/

Partnerzy getsix® Monika Martynkiewicz-Frank i Claus Frank, wraz z Aleksandrą Motławską (HLB M2 Tax & Audit) oraz Ewą Kowalczuk (Avanta Auditors & Advisors), wszyscy reprezentujący HLB Poland, wzięli udział w dorocznej konferencji „HLB International Conference 2019” w Nowym Jorku w ramach obchodów 50-lecia HLB.

To specjalne spotkanie, aby uczcić sukces HLB, zgromadziło w Nowym Jorku – miejscu, gdzie założono HLB – firmy partnerskie z całego świata, a jednocześnie wielu przyjaciół!

Uroczystość była okazją do wspomnienia najbardziej udanego roku w historii istnienia firmy. W zeszłym roku HLB odnotował globalny przychód w wysokości 2,73 miliardów dolarów i osiągnął rekordowy wzrost, wynoszący 15%, w porównaniu z rokiem poprzednim.

Marco Donzelli, prezes zarządu HLB, powiedział:

50-ta rocznica istnienia naszej firmy jest ważnym osiągnięciem. To doskonała okazja, aby podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu HLB. Jest to dla nas również okazja do refleksji nad tym, jak wiele udało się nam osiągnąć, ale również do spojrzenia w przyszłość.

i dodał:

Sukces HLB zawdzięczamy przede wszystkim pracownikom. Jeśli chodzi o tworzenie wartości i maksymalizację możliwości dla naszych klientów, wszyscy kierujemy się takimi samymi wartościami i w pełni się angażujemy. Nasze obowiązki wypełniamy na drodze współpracy i działamy w innowacyjny sposób, koncentrując się na tym, aby wywrzeć trwały wpływ na naszych społecznościach. Te rzeczy się nie zmieniają i wiem, że firma HLB będzie odnosić sukcesy również w przyszłości.

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPOur Memberships

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje