Menu

News

/ getsix® ścieżki kariery

Ścieżki kariery wewnątrz Grupy getsix®

/
Date24 Wrz 2014
/

icon_getsix_news

Szanowni Państwo,

niniejszym Partnerzy chcieliby ogłosić kilka nowych zmian w opisach stanowisk w Grupie getsix®, które stają się skuteczne z dniem dzisiejszym. Jest nam szczególnie miło ogłosić, iż zmiany te mają miejsce ze względu na wysoki poziom wiedzy i wkład włożony w kierowanie działem, jak również w niektórych przypadkach lojalność – potwierdzona od samego początku istnienia getsix®.

WROCŁAW

Dział Obsługi Klienta – Customer Relation

Będąc z firmą od samego początku (luty 2007), jako osoba odpowiedzialna za Obsługę Klienta, nazwa stanowiska Elżbiety Naron zmienia brzmienie na Head of Customer Relationships Department / Senior Manager. Dział ten może być bardzo wymagający ponieważ ma kluczowe znaczenie we współpracy i wspieraniu Klienta, wprowadzania nowych Klientów oraz niesie za sobą wiele innych wyzwań. Eli ujmująca dbałość o detale, skrupulatność oraz niezaprzeczalne doświadczenie należą do wielkich atutów getsix®.

Office

Aneta Kociołek jest z getsix® od samego początku w 2007 roku. Od wielu lat pełni funkcję Office Managera, a dodatkowo rola Anety wzrosła po objęciu opieki nad procesem Zarządzania Jakością w ramach naszej akredytacji ISO 9001: 2008 oraz ISO 27001: 2013. Praca Anety to praca „niewidzialnej bohaterki”, która być może nie doceniana, ma zasadnicze znaczenie dla codziennego funkcjonowania biura. Opis stanowiska zmienia się w jej przypadku na Head of Office & Quality Management / Senior Office Manager.

Zmieniając nazwę stanowisk w tym dziale, widzimy również potrzebę zmiany dla Magdaleny Małkowskiej, która od teraz pełni rolę Office Managera. Magda wykazuje wysokie zdolności jako Koordynator Biura i ta naturalna zmiana stanowiska, zapewni dalsze możliwości rozwijania jej umiejętności. Jej gotowość do osobistego rozwoju i pozytywna postawa również to obrazuje.

Księgowość

Analogicznie do powyższych nazw stanowisk, chcielibyśmy rozszerzyć opisy ról pani Alicji Sobańskiej jako Head of Accounting Group A / Senior Manager i Bich Ngoc Vu Thi jako Head of Accounting Group B / Senior Manager. Obie Panie posiadają znaczącą wiedzę i duże doświadczenie w obszarze rachunkowości a dzięki ciężkiej pracy i wkładowi w rozwój getsix®, obie One sprawdziły się wielokrotnie. Podkreślamy dodatkowo ich zaangażowanie, pewność i cierpliwość w pełnieniu obowiązków, jak i otwartość na pytania ze strony klientów w obliczu zmieniających się przepisów podatkowych.

IT

W osobie Sebastiana Możejko, mamy eksperta działu IT, który stale rozwija aktualne umiejętności i kwalifikacje, przy równoczesnym zachowaniu kontroli nad swoim wąskim działem. Jego niezrównany wkład w utrzymanie funkcjonującej struktury IT w całej Grupie, jest przykładem dla nas wszystkich. W tym czasie getsix® osiągnął tytuł Srebrnego Partnera Microsoft Hosting, ale to tylko jedno z dokonań działu IT. Miło nam jest ogłosić Jego nową rolę jako Head of IT Department / Senior IT Manager.

Marketing & Sprzedaż

Jedną z naszych najnowszych zmian w zespole getsix® – z października 2013 roku – jest dołączenie naszego szkockiego kolegi. Początkowo uczył się funkcjonowania na polskim rynku i etyki pracy, ale szybko nauczył się co getsix® oferuje swoim klientom i co nas wyróżnia w naszej branży. Anthony Kerr podejmuje teraz rolę Head of Marketing & Acquisition / Director of Group Marketing Communications. Przynosi on synergię zachodniego stylu myślenia do miejsca pracy w Europie Wschodniej i rozumie wyzwania jakie to za sobą niesie, jednak mając wspaniałych ludzi ze sobą w getsix®, zamierza wdraża tę filozofię.

Kadry & Płace

Kolejny ważny Dział to Kadry & Płace, którym zarządza Anna Urban-Kicka. W kontekście tego chcielibyśmy ogłosić nowy opis stanowiska Ani, jako Head of HR & Payroll Department / Senior Manager. Jako kolejny pracownik od początku związany z getsix® (luty 2007), zapewnia ona doskonałe wsparcie, wiedzę i wskazówki dla swojego zespołu. To również jest dział stawiający wysokie wyzwania, w którym Anna wyraźnie się sprawdza, zapewniając jakość i spójność.

POZNAŃ

Księgowość

Ważne jest dla nas, aby w naszym dynamicznie rozwijającym się biurze w Poznaniu, mieć osobę zarządzającą obszarem Księgowości. Tym samym stanowisko Anny Moeglich zmienia brzmienie na Head of Accounting Groups / Senior Manager. Umiejętności przywódcze i doświadczenie Anny są nieodzowne w zarządzaniu wszystkimi Księgowymi w getsix® Poznań. Pełna entuzjazmu – po krótkiej przerwie macierzyńskiej – Anna szybko odnalazła się w tej sytuacji i zapewnia dokładnie to, co getsix® wymaga w jej roli.

Dołączcie do nas dziękując im za lata świetnej pracy, a także gratulując nowego opisu stanowiska.

Najlepsze życzenia!

podpisy-partnerzy

Partnerzy getsix®

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPOur Memberships

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje