News

/ Fakty i liczby

wirtschaftsprofil-p

getsix® | Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) opublikowała niemieckojęzyczny „Profil gospodarczy Polski”

/
Date18 Gru 2019
/

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) po raz pierwszy opublikowała niemieckojęzyczny „Profil Gospodarczy Polska”, który zawiera odpowiedzi od A do Z.

Na 36 stronach jest on bardzo opisowy i zawiera najważniejsze liczby, fakty i informacje ogólne dotyczące polskiego rynku.

„Profil gospodarczy Polska” ma na celu dostarczenie niemieckim eksporterom i inwestorom najważniejszych informacji na potrzeby podejmowanych przez nich decyzji. Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć je w formacie PDF.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zdjęcie: AHK Polska

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje