Menu

News

Monster Sailing Team Update

Trzecie miejsce w Mistrzostwach Śląska

Drużyna żeglarzy Monster Sailing Team sponsorowana przez getsix® i amavat® uczestniczyła niedawno w kolejnych zawodach – Mistrzostwach Śląska na jeziorze Turawskim.

Po pierwszym dniu zaciekłej rywalizacji mogły zwyciężyć już tylko trzy łódki – dwie z tego samego klubu w Katowicach i jedna nasza. Drugiego dnia nasza łódka doświadczyła taktyki zespołowej z dwiema łódkami, nie mogąc uzyskać dobrej pozycji. Zajęliśmy więc trzecie miejsce, ale co ważniejsze, nasz zespół zdobył kolejne doświadczenie w rywalizacji o pierwsze miejsce z dwiema innymi łódkami.

Gratulacje dla członków drużyny – Waldemara Białego, Kamili i Wojciecha Kubasów!

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje