News

/ Wydarzenia w getsix

9. edycja getsix® Golf Trophy została odwołana z powodu obaw związanych z trwającą pandemią COVID-19

/
Date10 Kwi 2020
/

Partnerzy getsix® musieli podjąć bardzo trudną decyzję dotyczącą tegorocznej imprezy.

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią COVID-19 rozprzestrzeniającą się w całej Europie i na świecie, uznaliśmy za konieczne odwołanie naszego popularnego turnieju golfowego. Najważniejsze powody podjęcia takiej decyzji to oczywiście bezpieczeństwo wszystkich uczestników i osób zaangażowanych w organizację imprezy oraz ewentualne problemy logistyczne związane z przyjazdem na nasz turniej. Bardzo żałujemy, że musieliśmy podjąć taką decyzję, ale biorąc pod uwagę nieustające obawy związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, tak naprawdę nie mieliśmy innego wyjścia.

W tym tak trudnym dla naszych rodzin i bliskich czasie, partnerom getsix® pozostaje tylko życzyć każdemu z Państwa bezpieczeństwa, zdrowia i wszystkiego dobrego.

Wiemy, że współpracując ze sobą i starając się zachować pozytywne nastawienie, przetrwamy tę globalną pandemię. Dlatego pragniemy już teraz poinformować, że wydarzenie, na które wszyscy będziemy czekać z niecierpliwością – 9. Golf Trophy – odbędzie się w sobotę 26 czerwca 2021 roku.

Jesteśmy myślami z tymi wszystkimi, którzy byli i nadal są doświadczani przez te bezprecedensowe czasy.

Partnerzy getsix®

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje