News

/ Wydarzenia w getsix

7th getsix® Golf Trophy – The final ‘Classification’ & the ‘Role of Honour’

/
Date24 Lip 2018
/

icon_getsix_newsSzanowni Państwo!

W imieniu partnerów i pracowników getsix® pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy przybyli na nasz 7. doroczny turniej golfowy, kibicowali nam bądź brali w nim udział. W tym roku ponownie mieliśmy piękną pogodę, a otaczały nas same przyjazne twarze.

Pogrupowaliśmy fotografie w kilku kategoriach, aby ułatwić Wam ich oglądanie. Podsumowując, miło nam stwierdzić, że zarówno nasi goście i przyjaciele, jak i gracze zrzeszeni w Polskim Związku Golfa dobrze się bawili na tym wydarzeniu.

Na pamiątkę tego sympatycznego dnia, stworzyliśmy album ze zdjęciami „Flickr”. Proszę spojrzeć, to naprawdę świetne zdjęcia!

By przedstawić kwintesencję naszego wydarzenia, stworzyliśmy dodatkowo album „The Best of Collection” – proszę kliknąć w link – https://www.flickr.com/photos/getsix/albums/72157693422710990

By obejrzeć album „Get Together” proszę kliknąć w link – https://www.flickr.com/photos/getsix/albums/72157699231191515

Partnerzy getsix® serdecznie gratulują wszystkim zwycięzcom. Poniżej znajdują się zdjęcia.

By obejrzeć album „Prize Presentation & Grill” proszę kliknąć w link – https://www.flickr.com/photos/getsix/albums/72157697576770381

Co roku powołujemy do życia “Akademię Golfa” z myślą o ludziach zainteresowanych tą grą. Miło nam, że 41 osób próbowało swych sił pod czujnym okiem dwóch profesjonalistów – trenerów z Polskiego Związku Golfa zaproszonych na tę imprezę.

By obejrzeć album z „Golf Academy” proszę kliknąć w link – https://www.flickr.com/photos/getsix/albums/72157671346935988

No proszę!! Znajome twarze…

By obejrzeć album „Tournament” proszę kliknąć w link – https://www.flickr.com/photos/getsix/albums/72157696052024502

By obejrzeć finałową „Classification” oraz „Role of Honour” proszę kliknąć w link – KLIKNIJ!

Kolejny turniej golfowy za nami. Czas teraz na WIELKIE podziękowania ze strony getsix® za to, że pozwoliliście nam gościć Was, za Wasze wsparcie i Waszą przyjaźń w ciągu całego roku. Jesienią roześlemy kolejne powiadomienie o terminie następnego spotkania i poprosimy o jego zarezerwowanie dla nas. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku, ale również mamy nadzieję, że poznamy nowych ludzi na tym wydarzeniu sportowym i towarzyskim zarazem. Jeśli nie było Was jeszcze z nami, PROSIMY koniecznie nadrobić te zaległości i doświadczyć owej szczególnej atmosfery bycia razem, rywalizowania na polu golfowym i nawiązywania nowych przyjaźni.

Z poważaniem,
Partnerzy getsix®

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPNasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje