Aktualności

/ O nas

getsix Services are attending Directions EMEA 2019 conference in Vienna

getsix Services na konferencji Directions EMEA 2019 w Wiedniu

/
Data10 paź 2019
/
Kategoria

W dniach od 9 do 11 października 2019 r. w Wiedniu, firma getsix Services brała udział w największej dorocznej konferencji dla Microsoft Dynamics Partners, co dało zespołowi wspaniałą okazję, by uczyć się od ekspertów Microsoft, a także by podzielić się naszymi pomysłami w ramach głównego nurtu Dynamics! Directions EMEA jest niezależną konferencją organizowaną z myślą o partnerach Microsoft skoncentrowanych na SMB, w tym o partnerach i niezależnych dostawcach oprogramowania związanych z Dynamics 365 Business Central, Dynamics 365, Office 365 oraz Windows Azure. Konferencja organizowana jest przez partnerów dla partnerów. Directions EMEA skupia ponad 2,5 tys. uczestników będących przedstawicielami partnerów, dostawców rozwiązań chmurowych i niezależnych dostawców oprogramowania. Konferencja Directions umożliwia społeczności Dynamics dzielenie się wiedzą, tworzenie sieci kontaktów i odkrywanie nowych możliwości przyszłego wzrostu i współpracy.

Directions EMEA

Konferencja ta umożliwia getsix Services zajęcie jeszcze mocniejszej pozycji w „Społeczności partnerów”, spotkanie z przedstawicielami Microsoft oraz kontynuowanie efektywnej współpracy i rozwoju w ramach Dynamics 365 Business Central. Dołączając do Społeczności Directions w 2019 r. mamy możliwość nauczenia się jak:

  • unowocześnić Państwa biznes, tak aby mogli Państwo skutecznie radzić sobie z transformacją cyfrową, wymogami technologicznymi oraz nowymi politykami cenowymi i sprzedażowymi;
  • tworzyć najnowocześniejsze aplikacje i rozszerzenia dla nowoczesnego klienta przy użyciu Visual Studio Code i AL;
  • współpracować z nowymi klientami Dynamics 365 Business Central w modelu tradycyjnym i chmurowym oraz przyspieszyć przejście klientów korzystających z Dynamics NAV;
  • zintegrować Azure Services, Microsoft Power Platform, AL oraz uczenie maszynowe w ramach rozwoju Państwa produktu, aby udostępnić klientom wyjątkowe rozwiązania technologiczne;
  • zwiększyć Państwa wpływ marketingowy i obecność na rynku jako CSP i globalnych dostawców rozwiązań w ramach AppSource;
  • współpracować z Microsoft i innymi partnerami Dynamics na całym świecie, aby w pełni skorzystać z zalet przejścia na model chmurowy.

Konferencja

Grupa getsix kontynuuje uzyskiwanie certyfikatów Microsoft nie tylko po to, aby rozszerzyć naszą i tak już znakomitą ofertę, ale również po to, aby zapewnić naszym klientom najnowocześniejsze usługi i rozwiązania informatyczne na poziomie eksperckim.

Microsoft Partner Dynamics

Jeśli nie zapoznali się jeszcze Państwo z naszą publikacją „Moduł Kadry i Płace dla Microsoft Dynamics NAV, wersja polska”, zachęcamy do przeczytania jej tutaj!

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami i rozwiązaniami informatycznymi lub mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje