Aktualności

/ O nas

Golf Trophy

8. getsix® Golf Trophy 2019

/
Data07 cze 2019
/
Kategoria

Sobota, 29. czerwca 2019 w Gradi Golf & Spa Club niedaleko Wrocławia

Szanowni Państwo!
Po raz kolejny getsix® ma przyjemność poinformować Państwa, a jednocześnie zaprosić na 8. getsix® Golf Trophy 2019, który w tym roku także organizujemy we wspaniałym miejscu, jakim jest Gradi Golf & Spa Club (Brzeźno 1, 55-110 Prusice), położony na północny wschód od Wrocławia (współrzędne GPS North 51° 21’ 41” / East 16° 52’ 7”).

Formularz rejestracyjny »

Pałac w Brzeźnie

Mogą Państwo skorzystać z zakwaterowania na terenie pola golfowego w budynkach: Pałacu Brzeźno, Domu Klubowego lub Domku nad Stawem. Wynegocjowaliśmy 20% rabat dla naszych gości na nocleg i śniadanie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej oferty prosimy o kontakt na anthony.kerr@getsix.pl – dokonamy dla Państwa wstępnej rezerwacji przed przyjazdem (w miarę dostępności wolnych miejsc). Prosimy również odwiedzić stronę www.palacbrzezno.pl aby zapoznać się szczegółowo z możliwościami zakwaterowania.

Oprócz komunikacji e-mailowej, otrzymają Państwo również zaproszenie na 8. getsix® Golf Trophy drogą pocztową, ale zachęcamy do skorzystania z naszego formularza online.

rejestracja 8. Golf Trophy

Chcemy też poinformować, że również w tym roku <\\getsix® Golf Trophy zostanie otwarty dla członków PZ Golf, ale nasze firmowe trofeum „Gustaw” jest zarezerwowane tylko dla zaproszonych gości, klientów i partnerów biznesowych. Zorganizowaliśmy osobne nagrody dla pozostałych graczy. Mamy nadzieję, że dzięki temu atmosfera i prestiż naszego turnieju jeszcze bardziej wzrosną.

PROSIMY o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 14 czerwca 2019.

Z poważaniem,
Partnerzy getsix®

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje