Aktualności

/ getsix® Group Intern

CCIFP

Firma getsix® dołączyła do Francusko–Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP)

Firma getsix® zupełnie niedawno dołączyła do Francusko–Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). Polska oferuje szeroki wachlarz możliwości dla inwestorów ze względu na swoją wielkość, rosnącą konsumpcję rynkową oraz coraz wyższy PKB. Z tego względu posiadanie tego rodzaju członkostw w obrębie Europy jest dla getsix® bardzo ważne, nie tylko w świetle wspierania naszych klientów w ramach inwestowania we Francji, ale także wspierania francuskich przedsiębiorców chcących inwestować w Polsce.

Zadaniem Izby jest zbudowanie więzi pomiędzy organizacjami w obrębie grupy skupiającej wielu członków oraz umożliwienie im efektywnego nawiązywania kontaktów, a getsix® wyraźnie dostrzega ogromny potencjał jaki posiada Polska. Jesteśmy tu po to, by wspierać zagranicznych inwestorów zainteresowanych Polską, w razie potrzeby pomagając im pokonać wszelkie napotkane przeszkody dzięki zdobytej lokalnie kompleksowej wiedzy i doświadczeniu.

W ostatni piątek, 29 marca 2019 r., w ramach corocznego Polsko-Francuskiego Forum Gospodarczego premier Mateusz Morawiecki podkreślał, że chce współpracować z Francją w przekształcaniu europejskiego przemysłu i inwestować w przyszłościowe sektory przemysłowe.

Usługi konsultingowe, usługa wirtualnego biura, pełna obsługa finansów i rachunkowości oraz usługi płacowe i kadrowe… getsix® „pod jednym dachem” oferuje wszystko to, co potrzebne do prowadzenia prosperującego biznesu w Polsce.

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje