Aktualności

/ O nas

Grupa getsix® została zakwalifikowana jako potencjalny zwycięzca w konkursie Finance Awards 2016

/
Data05 lis 2015
/
Kategoria

getsix-finance-awards

icon_getsix_news

Szanowni Państwo,

Grupa getsix®jako Państwa doświadczony i solidny partner biznesowy z dumą informuje, że została zakwalifikowana jako potencjalny zwycięzca w konkursie Finance Awards 2016 odbywającym się w Wielkiej Brytanii.

W ciągu ostatniego roku kalendarzowego portal „Corporate LiveWire” zaprosił ponad 100 tysięcy specjalistów pracujących w branży finansowej oraz ich bazę subskrybentów do wytypowania podmiotów, które wykazały się determinacją w ciągłym osiąganiu wysokiej wydajności i sukcesu.

Wydarzenie „Corporate Livewire Finance Awards” to wiodącym globalny program przyznawania nagród, którego celem jest świętowanie wzrostu i dobrych wyników w branży finansowej. Poprzez szeroko zakrojony proces oceniania nagrody przyznawane są w uznaniu dla jednostek, zespołów i firm, które wykazały się sukcesem i innowacyjnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Program ten promuje sukces innowatorów i liderów w całym sektorze finansowym, przyznając nagrody w odpowiednich kategoriach specjalizacji jako uznanie osiągnięć w dziedzinie usług finansowych, podatkowych i księgowych.

Takie nominacje dają getsix® zapewnienie, że rzeczywiście realizujemy wizję firmy – stać się jedną z czołowych firm księgowych w Polsce.

Z poważaniem,
Partnerzy getsix®

getsix-eu-podpisy

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje