Aktualności

/ O nas

VIII edycja Baltic Business Forum w Świnoujściu

/
Data27 wrz 2016
/
Kategoria

img_0037

icon_getsix_news

VIII edycja Baltic Business Forum odbyła się w Świnoujściu położonym na słonecznym wybrzeżu, nieopodal granicy z Niemcami. Podobnie, jak w minionych 7 latach, również i tym razem obecni byli liczni przedstawiciele polityki i gospodarki, aby debatować nad sytuacją w Polsce i w Europie. Gościem honorowym w 2016 r. była Turcja. Różnorodne panele dyskusyjne poruszały tematy m.in. takie jak inwestowanie, rynek, przemysł i energia, IT & e-Commerce, Baltic Youth Forum i usługi biznesowe.

Wszystkie tematy powiązane były z Bałtykiem, Adriatykiem i Morzem Czarnym oraz przygranicznymi państwami i miały na celu umacnianie kooperacji tych regionów oraz napędzanie potencjału ich gospodarek. Do wyjątkowych gości panelu zaliczali się Pan Jacek Piechota, polski minister gospodarki w latach 2010-2013, który jest założycielem Baltic Business Forum, Pan prof. Marek Belka, prezes Narodowego Banku Polskiego w latach 2010-2016, wicepremier/minister finansów 1997 i 2001-2002 oraz profesor z pasją, Pan Witold Orłowski. Wszyscy główni prelegenci wygłosili przed publicznością imponujące wykłady.

Pan Ortwin-Uwe Jentsch, nasz partner getsix®, miał zaszczyt uczestniczyć w tym wysokiej rangi wydarzeniu jako jeden z prelegentów na temat „Rozwój usług biznesowych – Wskazówki dotyczące współpracy pomiędzy miastami i inwestorami”. Pan Jentsch zaprezentował rolę grupy getsix® oraz podczas żywej dyskusji odpowiedział na wszystkie zadane przez Państwa pytania.

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje