Menu

News

getsix® wita Siourtou Vasiliki z programu wymiany studenckiej ERASMUS

Wspieramy współpracę transgraniczną, aby ułatwić rozwój studentom z zagranicy.

getsix® pragnie powitać Siourtou Vasiliki, która pracuje jako asystentka działu księgowości w naszym warszawskim biurze, w ramach Europejskiego Programu Działań na rzecz Mobilności Studentów Uniwersyteckich (ERASMUS).

Wspierając program ERASMUS, getsix® przyczynia się do realizacji strategii „Europa 2020” na rzecz wzrostu gospodarczego, zatrudnienia, równości społecznej i zapobiegania wykluczenia społecznego, a także celów „ET 2020” – strategicznego programu Unii Europejskiej dla edukacji i szkoleń.

getsix® ma nadzieję pomóc Siourtou zdobyć nie tylko cenne doświadczenie w profesjonalnym środowisku biznesowym, umiejętności komunikacyjne, językowe i międzykulturowe, ale także nabyć kompetencje miękkie, które z pewnością zostaną docenione przez przyszłych pracodawców.

Liczymy, że dzięki getsix® pobyt Siourtou w Polsce będzie się wiązał ze wspaniałymi wspomnieniami!

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź naszą stronę internetową www.getsix.pl

getsix® is a member of

HLB International logo

A world-wide network of independent accounting firms and business advisors.

Czytaj więcej » HLB.global »

HLB International

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje