Aktualności

/ getsix® informacje prasowe

getsix Invitation

getsix® | M&A Day 2019 – „M&A alternatywą dla sukcesji” 01.10.2019

/
Data18 wrz 2019
/

M&A Day 2019 – „M&A alternatywą dla sukcesji 01.10.2019”

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie w gronie profesjonalistów: przedsiębiorców, przedstawicieli funduszy private equity i doradców M&A. Podczas drugiej edycji M&A Day organizowanej przy wsparciu Instytutu Biznesu Rodzinnego i Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej będziemy dyskutowali o transakcjach M&A jako alternatywie dla sukcesji w firmie rodzinnej.

Od fachowców z Niemiec, Austrii i Szwajcarii dowiemy się, jak przedsiębiorcy z tych krajów podchodzą do transakcji M&A jako alternatywy dla sukcesji.

W trakcie spotkania uczestnicy podzielą się doświadczeniami, czy sukcesja firmy rodzinnej może być impulsem do działań M&A. W ramach krótkich sesji praktycznych omówione zostaną sposoby przygotowywania i cele raportów z badań legal due diligence, a także sposoby skutecznego ubezpieczenia transakcji. Na końcu przedstawione zostaną pierwsze doświadczenia w raportowaniu transakcji M&A jako schematów podatkowych.

Moderacja konferencji: Marcin Chomiuk – Radca prawny, Partner, Kancelaria JDP
RSVP: Email: Ortwin-Uwe.Jentsch@getsix.pl | do 24 września 2019 r.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

logo getsix

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje