Menu

News

/ getsix® Group Intern

HLB Communities Day

7 czerwca getsix® i amavat® świętowały Dzień Społeczności #HLBCommunities Day

/
Date19 Cze 2019
/

By uczcić swe 50-lecie, sieć HLB poświęciła 8 487 godzin pracy ochotniczej na rzecz lokalnych społeczności

W ramach tej inicjatywy getsix® i amavat® poświęciły swój czas pracy, by pomóc lokalnej społeczności wrocławskiej i zebrały około 1200 litrów odpadów na ścieżkach wiodących wzdłuż brzegów Odry.

W całym globalnym wydarzeniu w 42 projektach wzięło udział aż 1320 uczestników, którzy poświęcili na ten cel 8497 godzin.

Na zdjęciu powyżej widać mały wycinek naszych dokonań z tego dnia. Wybiegając w przyszłość, wierzymy, że ta inicjatywa przerodzi się w coroczną tradycją, bo pomaganie lokalnym społecznościom niesie ze sobą zawsze wiele dobrego.

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.

Nasze członkostwa

Nasze członkostwaCCIFPOur Memberships

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikacje

Nasze partnerstwo

Nasi partnerzy technologiczni

Kompetencje

Kompetencje