Stażysta/-tka w dziale Marketingu – Social Media

getsix® jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym, świadczącym również usługi w zakresie szeroko pojętego consultingu, controllingu oraz usługi informatyczne. Do naszego doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Stażysta/-tka w dziale Marketingu – Social Media Assistant

Stażysta/-tka w dziale Marketingu – Social Media Assistant

Contract UMOWA ZLECENIE
Full time ELASTYCZNY CZAS PRACY
Specialist ASYSTENT (STAŻYSTA)

Twój zakres obowiązków

Wsparcie działu marketingu w:

  • Prowadzeniu Social Media głównie Facebook, Instagram, LinkedIn
  • Przygotowywanie treści na kanały społecznościowe
  • Realizowanie strategii marketingowej w zakresie social-media
  • Opracowywanie materiałów marketingowo-reklamowych
  • Planowanie i moderowanie obecności w mediach społecznościowych
  • Zarządzanie i rozbudowa treści na stronie internetowej, newsach
  • Pomoc przy organizacji wydarzeń marketingowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami – agencjami, fotografami, drukarniami, itp.

Nasze wymagania

  • Status studenta
  • Dostępność 2 dni w tygodniu
  • Zainteresowanie tematem Social Mediów
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Swobodne poruszanie się w środowisku internetowym i zainteresowanie tematyką marketingu
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO w kontekście tworzenia tekstów
  • Chęci poszerzania swojej wiedzy i praca zespołowa

To oferujemy

  • płatny staż w międzynarodowej firmie
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne i w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach

Benefity

Lokalizacja miejsca pracy:

Dołącz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!
Wypełnij poniższy formularz dołączająć swoje CV

Klauzula informacyjna RODO:

    • Administratorem moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest getsix Wrocław sp. z o.o. we Wrocławiu (ul. Zwycięska 45, 53-033 Wrocław), dalej: Spółka.
    • Spółka powołała inspektora ochrony danych. Można się z nim skontaktować w następujący sposób:
      – adres do korespondencji : getsix Wrocław Sp. z o.o., ul. Zwycięska 45, 53-033 Wrocław
      – e-mail: gdpr@getsix.pl
    • Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia na to zgody – również przyszłych rekrutacji.
    • Dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym ze Spółką w tym firmom rekrutacyjnym, podmiotom świadczącym usługi archiwizacji, prawne lub IT, a także podmiotom powiązanym ze Spółką.
    • Dane osobowe mogą być przekazywane również do państw trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. W takim przypadku przekazanie danych następuje w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych. Więcej informacji o sposobach zabezpieczenia, a także sposobach uzyskania kopii tych zabezpieczeń oraz miejscu ich udostępniania można uzyskać kontaktując się nami na dane podane w pkt 2.
    • Przetwarzanie danych osobowych w zakresie imion i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia odbywa się w oparciu o przepisy Kodeksu pracy i ich podanie jest dobrowolne, choć konieczne, abym mógł wziąć udział w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych, dalej „RODO”). Przetwarzanie innych, podanych przez mnie danych osobowych odbywa się na podstawie dobrowolnie wyrażonej przeze mnie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.
    • Przetwarzanie danych osobowych w celach dalszych procesów rekrutacyjnych odbywa się również na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), której wyrażenie jest dobrowolne.
    • Dane będą mogły być także przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń jako prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
    • Brak zgody na udział w obecnej/ przyszłych rekrutacjach uniemożliwi rozpatrzenie mojej kandydatury lub uwzględnienie moich aplikacji w przyszłych rekrutacjach.
    • W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje mi prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje mi również prawo do cofnięcia każdej udzielonej zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    • Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez okres 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 9 miesięcy, licząc od daty zakończenia rekrutacji. Moje dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej.
    • Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Skontaktuj się z nami

Facebook Linkedin
Ostatnia aktualizacja : 25.09.2023

Nasze rekomendacje

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości I KodyfikacjiTÜV NORDTÜV RHEINLAND

Nasze partnerstwo

Kompetencje