Menu

Usługi administracyjne dla przedsiębiorstw

Zespół getsix® CAS oferuje usługi administracyjne dla przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym i polskich spółek prowadzących działalność gospodarczą w Polsce; taka forma może być bardziej efektywna i opłacalna niż wykorzystywanie środków i narzędzi wewnętrznych. Oferujemy profesjonalne rozwiązania szybko i kompetentnie wspierające biznes, zwłaszcza dla tych specjalistycznych zadań, które wymagają dogłębnej znajomości zasad i przepisów w Polsce. Outsourcing funkcji wsparcia biznesu do getsix® doda wymiernych wartości Państwa firmie.

getsix® jest odpowiedzią na kwestie takie jak znalezienie pracowników na miejscu z umiejętnościami i wiedzą regionalną, uzyskanie jednolitej jakości administracji Państwa działań operacyjnych, uzyskanie doświadczonej obsługi rutynowych funkcji przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich wymogów prawnych i zarządczych w Polsce. Dajemy Państwu możliwość otworzenia biur i szybkiego rozpoczęcia nowych działań, co pozwoli Państwu skoncentrować się na działalności głównej.

getsix® posiada zespół doświadczonych specjalistów potrafiących dostarczyć najlepsze rozwiązanie w celu uzyskania skuteczności i efektywności działań biznesowych w Polsce, która jest trudnym środowisku biznesowym. Zespoły CAS mogą Państwu pomóc w:

  • Domiciliation services (providing a registered address in Poland);
  • Fiduciary services;
  • Secretarial & administrative compliance;
  • Invoice administration and receivables monitoring;
  • Cash management and fund & payment administration;
  • Facility management;
  • Ready-made shelf companies and Special Vehicle Companies (SpV’s).

getsix® is a member of

HLB International logo

A world-wide network of independent accounting firms and business advisors.

Czytaj więcej »

HLB International

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje