getsix®

Nasz team

Celebrating 10 years

Personel getsix®

Pracownicy getsix® stanowią nie tylko bogactwo naszej firmy, ale również sprawiają, że staje się ona silniejsza. W związku z tym poświęcamy dużo cennego czasu i zasobów na stałe zapewnianie naszym specjalistom szkoleń zawodowych.

Stawiamy na samodzielność naszych pracowników bez konieczności nakładania na nich obowiązków. Pozwala to na swobodę działań w ramach obowiązków osobistych i ma pozytywny wpływ na wydajność ich pracy. Z punktu widzenia opłacalności takie spojrzenie równoważy poszczególne działania zespołowe, co skutkuje wzrostem motywacji w miejscu pracy.

Nasi pracownicy powiedzieli nam, że zapewnia to świetną atmosferę. Efektem tego jest bardzo niska rotacja personelu.

Kierownictwo getsix®

Zespół i Kierownictwo getsix®

 

Wzrost. Zyskowność. Zrównoważony rozwój.

Stawianie czoła przyszłości, udane napędzanie wzrostu i maksymalizacja wartości biznesowej wymagają od Państwa jako właścicieli firm osobistej odwagi i inspiracji. getsix® to firma księgową, która Państwa tam doprowadzi. Jesteśmy zaufanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają klientom poruszać się tam, gdzie występuje ryzyko biznesowe i niepewność, aby osiągnąć założenia wizji firmy i osobiste.

 

Musi Iść Nam Dobrze.

Ponad 95% naszych klientów mówi nam, że są zadowoleni z naszej pracy i nawiązanej relacji.

 

Liczy się zaufanie

Jednym z największych wyzwań stojących przed ludźmi jest wzajemne zaufanie. Gdy chodzi o tak ważne sprawy jak Państwa firma, pieniądze i przyszłość, kwestia zaufania robi się jeszcze trudniejsza. Prawda jest taka, że nikt nie odnosi sukcesu sam. Jest to wspólna podróż i rodzi się tylko jedno pytanie: Z kim mam ją odbyć? Zdobądźcie Państwo wiedzę ekspercką, której potrzebujecie, i wsparcie, na które zasługujecie, od profesjonalistów, którzy rozumieją Państwa świat.

Dajcie nam Państwo możliwość zdobycia zaufania, a nasz zespół stanie się częścią Państwa zespołu. W celu uzyskania bezpłatnych konsultacji na temat zakresu pomocy, jakiej getsix® może Państwu udzielić, prosimy o kontakt telefoniczny z nami lub bezpośredni kontakt z jednym z naszych partnerów, jeśli tego sobie Państwo życzą.

Last modified: Czerwiec 6, 2016