Lokalizacje naszych Partnerów HLB

header-our-hlb-partner-locations

HLB International jest wiodącą siecią niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych, z znanymi członkami firmowymi, którzy znajdują się w pierwszej dwunastce w krajach ich działalności.

INSPIROWANI OD PONAD 40 LAT – zawiązany w roku 1969 HLB International obsługuje klientów przez swoje firmy członkowskie w ponad 140 krajów, swoimi 2210 partnerami oraz 20110 współpracownikami w 660 biur na całym świecie.

INSPIROWANI DLA JAKOŚCI – HLB International, jako członek Forum of Firms (FoF), jest zobligowany do zachowania standardów najwyższej jakości.

INSPIROWANE USŁUGI NA CAŁYM ŚWIECIE – Firmy członkowskie HLB International mogą wesprzeć Cię podczas regionalnego i globalnego rozwoju.

Firmy członkowskie HLB International obsługują lub obsługiwali znanych nazw jak m.in. General Electrics, Siemens, Gazprom, Veolia, Huawei, Chronopost, International lub Tatneft.

[divider style=”hr-dotted”]

Dowiedz się więcej o koncernach członkowskich HLB Germany, HLB Netherlands lub HLB Ireland i skontaktuj się bezpośrednio z biurem kontaktowym.

[divider style=”hr-dotted”]

Szybkie fakty

  • zawiązany w 1969
  • ponad 140 kraje
  • 2210 partnerzy
  • 20110 współpracownicy
  • 660 biur
  • 2,08 miliard dollarów obrotu rocznego

[divider style=”hr-dotted”]

HLB International broszura firmowa

Dla więcej informacji pobierz: HLB International broszura firmowa

Leave a Reply

getsix® is a member of

HLB International logo

A world-wide network of independent accounting firms and business advisors.

Czytaj więcej »

HLB International

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje