getsix

News

Konferencja HLB International dla Środkowo-Wschodniej Europy, kwiecień 2015r.

picture-1

icon_getsix_news

Szanowni Państwo, getsix® Group będąca częścią HLB International podjęła się trudnego zadania zorganizowania Konferencji dla Środkowo-Wschodniej Europy we Wrocławiu. Zdawaliśmy sobie sprawę ze stojącego przed nami wyzwania i choć początek był skromny, to ostatecznie wydarzenie to okazało się niebywałym sukcesem. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych e-maili a także komentarzy w mediach społecznościowych, które wyrażały ogólne zadowolenie z wydarzenia, pomocnych prezentacji; wyrażały również zadowolenie uczestników z pobytu we Wrocławiu – a my naprawdę staraliśmy się, aby tak właśnie było. Rozumiemy, że czas jest szczególnie cenny i że świat biznesu nigdy nie stoi w miejscu. W związku z tym bardzo nas cieszy i doceniamy to, że mimo wielu obowiązków, jakimi obarczeni są liderzy w biznesie, poświęcili Państwo swój cenny czas na udział w naszej Konferencji. Kiedy zaczynaliśmy, myśleliśmy, że może uda nam się zaprosić chociaż garstkę osób, gdyż było to pionierskie przedsięwzięcie w Środkowo-Wschodniej Europie. Ku naszemu zaskoczeniu pojawiło się 50 delegatów z 16 krajów, z których 27 wzięło udział w wycieczce po mieście.

Konferencje tego typu łączą firmy i liderów w biznesie, stwarzając możliwość zawarcia relacji biznesowych i przyjaźni osobistych opartych na zaufaniu, co niewątpliwie jest częścią etosu, jakim kieruje się getsix® Group w ramach świadczenia naszym klientom usług najwyżej jakości.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrPrint this pageEmail this to someone

Posted in: Sieć partnerska HLB, Wydarzenia w getsix

Leave a Comment (0) ↓