Menu

News

Wywiad z pracownikiem getsix® Emilią Biniek

interview-emilia-biniak

icon_getsix_news

Emilia Biniek – Customer Relations Consultant

Jaka będzie Twoja rola w getsix®?

Pracuję w getsix® na stanowisku Customer Relations Consultant, co oznacza, że zajmuję się obsługą obecnych oraz nowych klientów, dla których świadczymy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, podatków oraz doradztwa podatkowego i prawnego wspierane przez zaawansowaną ofertę technologicznie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Ponadto zajmuję się korespondencją z klientami oraz tłumaczeniem różnego rodzaju dokumentów. Dzięki temu mogę stale wykorzystywać moją znajomość języków obcych oraz zapewnić klientom usługi wysokiej jakości.

Jakie są twoje oczekiwania co do pracy w getsix®?

Partnerzy getsix® przywiązują dużą wagę do wykwalifikowanego personelu oraz posiadającego doskonałą znajomość języków obcych. Zdefiniowane, jasne procedury wewnętrzne oraz postępowanie zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością (ISO 9001: 2008) zapewniają strukturę getsix® „Business Excellence Framework”. To idealnie odpowiada miejscu pracy, w którym chciałabym się rozwijać i na pewno będzie mieć pozytywny wpływ na moją pracę.

Dlaczego wybrałaś właśnie getsix®? jako następny etap Twojej kariery?

Przeprowadziłam się do Wrocławia ze względu na moje studia i chciałam pozostać w tym pięknym i tętniącym życiem mieście. To, że mogę pracować w getsix®, postrzegam jako wspaniałą możliwość, cieszę się, że zostałam wybrana do pracy w firmie, w której pracownicy stanowią wartość firmy. Daje mi to możliwość zebrania nowych doświadczeń w różnych obszarach oraz możliwość rozwoju.

Gdybyś przez jeden dzień mogła być kimś innym, kim chciałabyś być i dlaczego?

To trudne pytanie. Chyba zostałabym korespondentką wojenną. A to dlatego, że bardzo chętnie podróżuję. Ponadto interesują mnie konflikty zbrojne oraz wpływ tych konfliktów na poszczególne państwa. Szczególnie to, jak podłoże historyczne oddziałuje na kulturę poszczególnych krajów. To odpowiadałoby z pewnością moim inspiracjom oraz mojemu temperamentowi.

Jeśli znalazłabyś się na bezludnej wyspie, jakie 3 osoby chciałabyś mieć przy sobie i dlaczego?

Na to pytanie odpowiedź także nie jest łatwa. Najchętniej chciałabym zabrać ze sobą ludzi, których już znam i z którymi chętnie spędzam czas. Należą do nich te osoby, które mnie motywują, z którymi mogę porozmawiać, którzy doprowadzają mnie do śmiechu, ale również z którymi mogę porozmawiać o moich problemach. Ponadto cenię sobie bardzo uczciwość i miłość u ludzi. Jeśli doszłoby na wyspie do konfliktu, powinniśmy być w stanie porozmawiać o tym i umieć rozwiązać problemy.

getsix® is a member of

HLB International logo

A world-wide network of independent accounting firms and business advisors.

Czytaj więcej »

HLB International

Nasze członkostwa

Nasze certyfikaty

Nasze partnerstwo

Kompetencje